Birlikle para kazanmak nasıl

Unicity, yaşlanma önleyici kremler ve kilo kontrolü takviyeleri gibi sağlık ve sağlık ürünleri satmak için çok seviyeli pazarlama olarak bilinen bir iş modeli kullanmaktadır. Şirket, temsilcilerin Unicity ürünlerini satmak için ayda 1000 dolara kolayca kazanç elde edebileceğini iddia ediyorlar. Ayrıca, en iyi performansa sahiplerin yılda 100.000 dolara kadar kazandıklarını iddia ediyor.

İş fırsatı için kaydolmak için yerel Unicity bağımsız temsilcinizle iletişime geçin. Başlangıç ​​ücreti 40 $ ‘dır ve satışlarınızı takip etmek için web tabanlı bir müşteri yönetim merkezi içerir.

Unicity ürünlerini arkadaşlarınıza ve ailenize satarak başlayın. Unicity web sitesine göre, en çok satan ürün, besleyici bir içecek olan Bio Life’dır. Unicity, Bio Life’ın insanlara daha sağlıklı olmasına ve kilo vermesine yardımcı olacağını iddia ediyor. Ailenizin ve arkadaşlarınızın özelliklerini ve avantajlarını tanıtın. Her şey başarısız olursa, onlardan bir iyilik olarak satın almalarını isteyin.

Unicity ürünlerini satmak için başka temsilciliklere kaydolun. Herhangi bir MLM fırsatında olduğu gibi, ürünleri dağıtmak için diğerlerine üye olarak ödeme yapılır. Ayrıca, toplam satışlarının yüzde bir kısmını da alırsınız. Kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak için elinizden gelen birçok temsilciyi yapın. Gazetede yazılan ilanlar daha fazla temsilci çekmek için Craigslist’de ilan eder.

Temsilcilerinizle haftalık veya aylık bir toplantı düzenleyin. Toplantı, ürün eğitimi seminerleri yapmak ve satış ipuçlarını paylaşmak ve ekibinizi daha yüksek satış hedefleri belirlemek için motive etmek için kullanın. En iyi sanatçılar için küçük ödüller verin; eğer para kazanıyorsa, herkesin motivasyonu yüksektir.

Unicity ürünleri için broşürler ve broşürler dağıtın. Yerel alışveriş merkeziniz başlamak için iyi bir yerdir, günün belirli noktalarında alışveriş merkezlerinde bir otoparkta yüzlerce veya binlerce araç bulunur. Broşürleri ön cam sileceklerinin altına koyun. Mahalle yürüdükten sonra broşür çantalarını sakinlerin kapı kollarına asın; kapıdan kapıya doğrudan satış yapmayı deneyebilirsiniz, ancak birçok insan satış görevlilerini gün boyunca rahatsız etmeyi sevmez.