calico fasulye nasıl yapılır

Annem bunları yıllardır yapmış ve şimdi bunları yapıyorum. Onu şimdiye kadar getirdiğim her parti, eve götürmek için hiçbir şey kalmamış, boş bir tencereye benziyordu!

Bu tarifi büyükannemle yaptığım zaman, daha fazla fasulye kutusu ekleyecek. Siyah göz bezelye, Lima ve devam ediyor gibi. Tarifi daha fazla fasulye ile artırdığımızda 1 liradan ziyade 1 1/2 kilo sığır eti yapacağız.

Kahverengi Sığır, Bacon, soğan, Ben de aynı büyük tencereyi pişirmeyi severim, pastırmayı parça parça kesmek için de pasta makası kullanıyorum.

O kötü gazı boşaltın! Hedefte aldığım serin bir aleti kullanmaktan hoşlanırım.; Bir metal el süzgeci.; Bu fotoğrafta gösterilen

Tüm eşyalarımı tutacak başka bir büyük kap hazırlıyorum: Annem bütün bu eşyaları bir çörek alanına ekleyecektir. Bu tarz bir partiye katılmak için harika veya bir parti verirken onları sıcak tutmanın iyi bir yoludur.

Fasulye hariç tüm malzemeleri ilave edin; Yaklaşık 10 dakika kadar sıkın. ya da harmanlanana kadar.

Tüm fasulye tencereye dökün ve SADECE fasulye suyunu boşaltıp, diğer fasulyeleri harika aroma içerdiklerinden boşaltmaya gerek yok.Her karışımı karıştırın, yaklaşık bir saat pişirin.

Bunlar inanılmaz!

Futbol için harika, Superbowl partileri.

Yeni yıl arifesi veya Yılbaşı günü büfesi.

Yaz Barbeküleri