dum dum candy wrapper bracelets nasıl yapılır

Dum Dumlar, 1924’te Dum Dum Pop şirketi tarafından icat edildi. 1953 yılında Spangler Şeker Şirketi, o dönemde limon, üzüm, hindistancevizi-ananas ve butterscotch da dahil olmak üzere yedi lezzetten oluşan Dum Dum Pops’u satın aldı. 2009’da, Dum Dums’a, yeni eklenen Çilekli Kek ve Banana Split de dahil olmak üzere çok çeşitli lezzetler sunuldu. Her bir lezzet içinde lezzeti tasvir eden özel olarak tasarlanmış bir sarıcı ile birlikte gelir. Bu renkli ambalajlar, mücevher dahil olmak üzere eğlenceli tonlarca bitki için ideal bir hammaddedir. Dolayısıyla, bu eğlenceli Dum Dum sarıcı bileziklerle, yiyeceklerinizle veya en azından sarıcıyla oyna.

Şeker paketleyicilerinizdeki kırışıklıkları pürüzsüzleştirin. Onları balmumu kağıdı ile örtün ve gerekirse, sargıların üzerine yavaşça demirleyin. Parafin kağıdını eritmeyi önlemek için ütüyü en düşük ayarda ayarlayın.

Her şeker paketini yarıya kesmek için makas kullanın. Her yarım, Dum Dum sarıcı bileziğinizin bir bağlantısını oluşturacaktır.

Dum Dum paketleme makinesinin her bir parçasını paketleyicinin uzunluğu boyunca yarısına katlayın. Sarf malzemesine sıkı bir kırışma oluşturmak için parmağınızı kenardan geçirin.

Sarf malzemesini açın. Alt ve üst kenarı, sargının ortasında daha önce yapmış olduğunuz kıvrıma doğru içeri doğru katlayın. Sarmalayıcıyı uzunluğu boyunca katlayın, uzun sıska bir parça oluşturun. Sarf malzemesinde keskin bir kırışma yaratmak için parmağınızı her katın kenarında çalıştırın.

Sarf malzemesini yarıya kadar katlayın, yalnızca bu kez, genişliğini bilgece katlayın. Keskin bir kırışma oluşturmak için parmağınızı kat kenarında çalıştırın.

Sargının uçlarını ortasına doğru katlayın. Uçlar, az önce yarattığınız dikişe değmelidir. Kıvrım boyunca parmağınızı çalıştırın ve keskin bir kırışma oluşturun. Artık bir bağlantı oluşturdunuz. İstediğiniz sayıda bağlantıya ulaşana kadar her sarmalayıcıyla bu işlemi devam ettirin.

Bir bağlantının iki ucunu başka bir bağlantının iki yuvasına takın. İstediğiniz uzunluğu elde edinceye kadar bağlantı eklemeye devam edin.

Sargı zincirinizin uçlarına küçük bir süper yapıştırıcı damlası uygulayın. Bileğinizi oluşturmak için uçları birbirine bastırın.