eski anahtarlardan takı nasıl yapılır

Her insana azaltmak, tekrar kullanmak ve geri dönüştürmek için ihtiyaç duyulan bir dünyada, eski hurdalarınızı eğlenceli, eğlenceli bir şekilde yeniden kullanmanın yollarını bulmak gezegene faydalıdır. Eski anahtarlardan mücevher yaparak katkıda bulunun.

Kendi broşürünü tasarla. Eski anahtarınızın yapıştırılabileceği, örneğin bir düğme veya madeni para gibi bir temel bulun. Anahtarlarınızı göz alıcı bir tasarımda düzenleyin ve daha sonra tabanın anahtarlarını sabitleyen dayanıklı bir metal tutkal kullanın. Tutkalla tabanın arkasına bir giyim pimi yerleştirin. 24 saat sonra parçaya bir sızdırmazlık maddesi uygulayın ve 8-12 saat kurumaya bırakın.

Eski anahtarları bir cazibe olarak kullanın. Bazı süslü eski anahtarlar hiç iş olmadan güzel. Anahtarın metal dökümüyle eşleşen bir zincir bulun ve zincirin anahtarın deliğinden geçirin.

Eski anahtarlardan küpeler çıkarın. Aynı veya benzer iki tuşa bas. Anahtarın üst kısmını benzer şekilde renkli bir telle sarmak için kola kerpeten kullanın. Anahtar sıkıca yerletirdikten sonra, tel kulak memesinden geçirilecek olan kancalara doğru eğirin.

Çekicilik bileziklerine antik parlama ekleyin. Esnek tel kullanarak, iki tel katlı bir halka oluşturun veya küçük bir anahtar halkası kullanabilirsiniz. Anahtarı telin halkasına yerleştirin ve halkayı kapatmadan önce çekicilik bilezikinizin bir halkasını içine alın. Sargıyı, giymeden önce geriye kalan kabloya ekstra bir bükülme ile sıkıca kapatın.

Küçük küpelerle moda küçücük anahtarlar. Sağlam metal tutkalını kullanarak metal veya plastik küpe sırtlarına benzer, küçük anahtarları takın. Onları 24 saat bekletsinler. Metal sızdırmaz macunu kullanın ve tutmadan önce 8 ila 12 saat boyunca küpelerin sertleşmesine izin verin.