ev yapımı feromon bazlı kokulu parfümlerin nasıl hazırlanır

İnsanların ve hayvanların cesetlerinde bulunan aromatik kimyasallar, feromonlar bir arkadaşı çekmeye yardım eder. Evde kullanılan parfüm formülasyonlarında feromonları kullanmak, HumanPheromone.org’a göre, erkek ve kadınları kendi varlığınıza çekecek cazip kokular yaratma imkanı verir. Feromonların etkilerinin orijinal olup olmamasına bakılmaksızın, bunları evinizin parfümünde en az kullanmanız, onları satmayı planlıyorsanız daha yüksek pazarlama kabiliyetleri kazandırır. Parfümlerin evde yapılmasının kolay olduğunu kanıtlar ve çok az malzeme gerektirir.

Cam çanakta yaklaşık bir gram etil alkol dökün. Etil alkol, ilaç depolarından kolayca elde edilebilir veya aromalı olmayan votka kullanabilirsiniz.

1/8 oz ekleyin. Polisorbat 80’in alkolüne. Bu, uzun süreli parfüm kokusu yaratmak için alkolü ve yağları birbirine bağlayan emülsiyonlaştırıcı bir süreç oluşturur.

Alkol ve polisorbat içeren çanağa bir parça koku yağı ekleyin. İki damla lavanta, beş damla papatya ve üç damla gül parfüm yağı gibi duyularınıza uygun bir karışımla deney yapın. Bu, kokladığınızda dişil hissettiren sakin, şehvetli ve çiçek kokusu yaratır. Eril koku yağı kokuları mavi sedir, okaliptüs ve diğer odunsu aromaları içerir.

Daha büyük miktarlarda feromon parfümü oluşturmak için ölçümleri iki katına çıkarın.

Yaklaşık 1/2 oz eklerken karışımı plastik bir pipet ucuyla cam kapta karıştırın. çevrimiçi satın alabileceğiniz insan feromonları.

Karışımı plastik pipetle emer ve parfüm şişesine enjekte eder. Bir dakika kadar şiddetle çalkalayın ve sonra kullanın.