evde kalma annesi olarak para kazanma

Evde kalmış bir anne iseniz ya da çocuklarınızla evde kalmak için mevcut işinizden ayrılmak istiyorsanız, ailenizin evde kalmanız için gerçekten gücünüz olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Mevcut ekonomik krizle birlikte, çocuklarınızla evde kalma hayaliniz zor görünebilir. Bununla birlikte, ön kapıdan ayak basmadan evinize para getirmenin birçok yolu olduğunu görmek sizi şaşırtabilir!

E-posta gelen kutunuza daha yakından bakın. “Evde çalışmak” için tekliflerle boğuştuğunuzu fark etmişsinizdir ve muhtemelen bu e-postaları ikinci bir düşünce olmadan sildiniz. Bununla birlikte, bu işlerin birçoğu aslında meşru olabilir. Ancak, başlamanıza bile izin vermeden önce kendi paranızı saklamanızı isteyen herhangi bir şirketten sakının. Daha güvenli bir seçenek için, evde kalma ebeveynleri için iyi işlerin günlük listesini yayınlayan Inc Moms gibi geçerli web sitelerini kontrol edin.

Bir web sitesi satın alın. Web siteleri bu güne başlamak için oldukça ucuzdur ve güncellenmesi daha da kolaydır. Pazarlama beceriniz var mı, yoksa web sitenizde satılacak öğeler oluşturabilir misiniz? Kendi yaratıcı yeteneklerinize dokunun ve başkalarının uzmanlığınızı kullanmasına izin verin.

Para için blog yapın. Birçok kişi sadece blogculuktan para kazanmaktadır, yani temel olarak çevrimiçi “günlüğe” yazmak için para almaktadırlar. İster yeni bir anne olmanız veya mahallemize iyi fırsatlar bulma hakkında blog yazmak istiyorsanız, kaç kişinin blogunuzu okuyacağına şaşıracaksınız! Ayrıca, blogunuza ücretsiz tıklama reklamları eklemek, kullanıcılar sitenizdeki bu reklamlara eriştiğinde biraz daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olur.

Para kazanma web sitelerine katılın. Birçok çevrimiçi firma artık sitelerini dolaşmak için insanlara para ödüyor. Zaten çevrimiçi alışverişten hoşlanıyorsanız, bu para kazanmanın harika bir yoludur. Diğer siteler anket yapmak için insanları ödemeye hazır. Yine de, kişisel bilgilerinizden herhangi birini vermeden önce siteyi dikkatle araştırdığınızdan emin olun.

Aşırı harcamalara geri dönün. Bir filmle çıkmak yerine, yerel bakkaldan bir filmi kiralamanızı öneririz. Ya da bir lokantada yemek yemeden evde kalın ve kendi romantik bir yemek hazırlayın; bu da muhtemelen bir restoranda sipariş ettiğiniz şeyden daha sağlıklı olacaktır. Evinize daha yakın olan aktiviteleri seçin ve gaz tasarrufu yapmak için mümkün olduğunca yürüyün.

Çevrimiçi ticaret yapmak için bir PayPal hesabı oluşturun; eşinizin beklenmedik bir şekilde işini kaybetmesine karşı bir acil durum kaynağı oluşturun.