goofy çorap giymek nasıl

İlköğretim okulları genellikle bağış toplama görevlileri, ruh günleri veya sınıf yarışmaları için bir goofy veya aptalca çorap günü uygularlar. Çocuğunuzun çifte eşleşmeyen çorap giymesi kolay olsa da, olayı öğleden sonra bir zanaat projesi haline getirin. Temel malzemeleri kullanarak düz çorap çoraplarını çuvala koyun. Onları boyamak, süslemek veya onları goofy yapmak için kişiselleştirmek için seçin. Veya, üçünü de aptal çorap gününde göze çarpan çoraplar oluşturmak için yapın.

Renkli kalıcı işaretleyicileri kullanarak beyaz beyaz çorapları bağlayın. Bir çorabı plastik bir spor şişesinin kapağı olmadan açın. Çorap bölümünde, şişe deliğinin üzerine gerilmiş bir nokta büyüklüğünde bir daire oluşturun. İki ila üç farklı renk kullanın. Çalkalama alkolünü çemberin üzerine damlatmak için bir ilaç damlalığı kullanın ve mürekkebin bir kravat boyası desenine yayılmasını izleyin. Çorap yeni bir bölüm ölmeden önce beş dakika mürekkep kurumasını bekleyin. Bitirdiğinizde, renkleri ayarlamak için çorapları 20 dakika kurutucuya koyun.

Çoraplara dikiş veya sıcak tutkal hafif nesneler. Düğmeler, plastik örümcek yüzükleri, boru temizleyicileri, küçük ipek çiçekler, boncuklar, payetler veya minik plastik oyuncakları deneyin. Diğer fikirler yuvarlar, pompomslar, danteller veya rickback’dir.

Çorapları, kumaş puflu boya veya parıltılı boya ile harfler, isimler veya sözler koyarak kişiselleştirin. Çocuğunuzun baş harflerini veya ismini belirgin bir yere yazın ve boya 12 saat kadar tamamen kurumaya bırakın. Diğer fikirler arasında okul adı, sınıf adı veya alfabe yazıları bulunur. Etkinliğin temasını açıklayan, örneğin “Mutlu Bayramlar” veya “Aptal Çorap Günü” gibi kelimeler yazın.

Ayakkabıların içinde olacak olan çorap kısımlarındaki süslemeleri dikmek veya yapıştırmaktan kaçının. Bu bölgelerdeki kurutulmuş puf boyası da rahatsız olabilir.