hakem ceza işaretleri nasıl yapılır

Bazen bir ebeveyn yeterince yaşlanmış gibi hissedebilir ve herkesin yaptıklarını durdurmasını istiyor. Dikkat çekmek için yaratıcı bir yol, başkaları harekete geçtiğinde bir hakem cezası atmaktır. En azından gerginliği kopar ve dikkatini çekebilir.

Naylon veya polyester gibi dayanıklı bir malzemeden yapılmış bazı parlak sarı kumaş satın alın. Kumaş miktarı kaç tane hakem bayrağı yapmak istediğinize bağlı olacaktır. Bunu herhangi bir yerel sanat ve el sanatları mağazasında bulabilirsiniz.

Kumaşı 14 1/2 inç kareye bölün. 14 1/2 inç, bir hakem bayrağı düzenleme büyüklüğüdür.

Yeni kesilen kumaşın ortasına biraz kum veya başka bir madde koyun. Bazı insanlar merkezde bir top kullanır. Ne kullanırsanız yapın, atma için ceza bayrağına yeterince ağırlık vermek, ancak evin etrafında atmak için güvende olmanız gerekir.

Kumaşı orta ağırlık etrafında sıkıca dikin veya dikin. Dikişlerin merkezdeki ağırlığın sızdırılmaması veya gevşetilmemesi için yeterince sıkı olması için bir dikiş makinesi gerekebilir. Ayrıca, dikişlerin patladığı kadar sıkı olmaması için, dikişlerin etrafına yeterli yer bıraktığınızdan emin olun.