insanlara plastik pop şişelerden figürler nasıl hazırlanır

Az insanlar yaratmak için kurnaz ve boş şişe şişeleri alın. Oyun veya ekran için bu tuhaf bebeklerden birini yapmak için herhangi bir şekil veya boyuttaki şişeyi kullanabilirsiniz. Bu eğitim, büyük bir soda şişesi şişesi için uygundur, ancak teknik küçük şişeler için de aynıdır. Bu şişe insanları dekorasyon, okul projeleri veya çocuk oyuncağı projeleri için kullanın.

Plastik etiketi soda şişesinden çıkarın. Şişeyi ve kapağı yıkayıp kurulayın. Şişenin tamamen kurumasına izin verin.

Şişeye bir huni yerleştirin ve şişeyi, bir bebek olduğunda şişeyi dengeleyecek kadar zanaat kumuyla doldurun; devrilmeyecektir. Kapağı tekrar şişeye vidalayın.

Bir yüz deseni oluşturun: Kaleminizi parmakla sabitlemek için Strafor topunu kullanarak, bir kağıt parçasına 4 inçlik bir daire çizin. Çemberin üzerine iki göz ve ağız çizin. Şablon deseni oluşturmak için gözleri ve ağzı daire dışına kesin. Deseni bir kenara koyun.

Köpüklü köpüğün şişesini, şişe başlığı ve boyun kısmı üzerinde, gazlı içecek şişesine bastırın. Topun merkezini tahmin eder – kesin olması gerekmez. Topu çıkarın. Şişe başlığının ve boynunun yüzeye preslenmiş bir delik olması gerekir. Gerekirse, aşırı stiren köpükten çıkarmak için bir tereyağı bıçağı kullanın. Tutkallama sıcak tutkalı tutturun ve topu hızla kapağa geri koyun. Tutkal kurutun.

Styrofoam topunun üzerine et renkli bir çorap yerleştirin. Yüz desen şablonunu topa dayayın ve bir dikiş iğnesi ile yerine sabitleyin. Yüz özelliklerini kalıcı bir işaretleyiciyle çorapın üzerine çekin. Deseni kaldırın.

Kalıcı işaretleyicilerle yüze ayrıntılar ekleyin. Gözlerdeki ve dudaklarınızda renklendirin; arzu edilirse, oluşturduğunuz figür için pembe yanaklar veya diğer distingushing özelliklerini çizin.

Başın altına bir büküm kravat takın (Strafor topu). Kravat çorabı sıkıca çekmeli ve boyun gibi bir alan oluşturmalıdır.

Çorabı sonuna kadar ince bir sıcak tutkal satırı koyun ve şişeye bastırın.

Sıcak yapıştırıcı bebek saçını bebek başının tepesine.

Zihinsel olarak şişeyi iki bölüme ayırın. Alt kısım üstten uzun olmalıdır. Şimdi, pantolon veya etek için şişenin etrafına geniş bir dikdörtgen parçayı sarın ve sığdırın. Yerinde sıcak tutkal.

Şortun etrafında dar bir dikdörtgen şeklinde keçe sarın ve gömlek veya üst kısım giyin. Gizlemek için keçeyi büküm kravatının üzerine yerleştirdiğinizden emin olun. Şişeyi sığdırmak için süsleyin. Yerinde sıcak tutkal. İsterseniz, gömlek için bir yaka yapmak için bir keçe şeridi rulo ve sıcak tutkal da yerine yerleştirin.

İki dikdörtgen şeritte kolların gömlek ile aynı renkteki renklerini kesin. Şeritlerin yakanın hemen altına ve pantolonun üst kısmına oturacak kadar uzun olduğundan emin olun. Kumaşı ve sıcak yapıştırıcıyı şişenin yanlarına döndürün.

Kalıcı işaretleyicilerle bebeğinizin kıyafetlerine giyim ayrıntıları ekleyin.