ıspanak ile karıştırılmış yumurta nasıl yapılır

Kahvaltı günün en önemli yemeği olduğu söyleniyor. Yumurta gibi proteinde yüksek gıdalar yemek size gün boyunca enerji verir. Pişmiş yumurta birçok farklı malzemelerle çeşitli şekillerde yapılabilir. Kahvaltı yumurtalarına ıspanak eklemek, diyetinizde daha fazla demir elde etmek için iyi bir yoldur. Ayrıca yumurta yumurtaları için küçük bir tekme ekliyor.

2 fincan ıspanağı küçük parçalara kesin.

Orta yapışmaz tava veya tereyağı aromalı pişirme spreyi ile kızartma kabı kaplayın. Ocak brülörünü orta veya orta derecede düşük ısıya çevirin.

Yumurtaları karıştırma kabına koyun. Daha kremsi bir tarif için süt ekleyin. Tat için biraz tuz ve biber ekleyin. Kıyılmış ıspanak ilave edin ve pürüzsüz ve köpükleninceye kadar birlikte fırlayın.

İçeriği önceden ısıtılmış tavada koyun. Üzerine çevirin ve firin oluncaya kadar kauçuk spatula ile yumurtaları pişirin ve yumurtalar akması gibi görünmezler. İsterseniz kekik serpin.

Jambonu ekleyerek ve en sevdiğiniz peyniri daha lezzetli bir tarifi yapar. İsterseniz soğan, mantar ve biber eklemeyi deneyin.