kabin ve kemikler halloween kostümleri nasıl hazırlanır

“Bones” adlı TV şovcusu taraftarsanız, neden onu bir sonraki seviyeye taşımıyorsunuz? Şovun erkek ve kadın liderleri, FBI Ajan Seely Booth ve Dr. Temperance Brennan veya “Kemikler” olarak giyinmek için bir arkadaşınızla veya önemli bir arkadaşınızla bir araya gelin. Bu kostümleri çoğunlukla evin etrafında dolaştığınız eşyalarla ve bir kostüm veya çevrimiçi özel mağazada birkaç ekstra satın alma işlemi ile yapabilirsiniz. Hiçbir zaman Cadılar Bayramı partisinin hedefi olamazsın!

Booth kostümünüzün temeli için karanlık bir erkeğin kıyafet kıyafeti giyin. Booth, FBI için çalıştığından onun “üniforma” seçimi hemen hemen her zaman beyaz bir elbise gömlekli, siyah veya lacivert muhafazalı bir takım.

Parlak renkli çorap üzerine koyun. Booth’un imza tuhaflıklarından biri, kendi moda dönüşünü FBI kıyafet koduna koymayı seviyor olmasıdır; bu nedenle, koyu renkli bir takımla neon çorapları eşleştirmek, Booth’un yapması gereken çok şeydir.

Bir horoz resmi ve “Cocky” kelimesi ile bir kemer tokası ekleyin. Kartondan küçük bir dikdörtgen kesip bir tane yapabilirsiniz. Kiraz kırmızısını gümüş renginde boyayın. Kırmızı boya kuruyunca, “Cocky” yi gümüş renginde boyayın. Ardından mukavva tokasını mevcut kemerinizin üzerine bantlayın.

Booth’un kıyafetini bir çift koyu güneş gözlüğü ile bitirin. İç mekanda olması gerekse bile, onları elinde bulundurabilir veya en azından elbiseli cebinde gösterebilirsiniz.

Bunu yapabiliyorsanız, saçınızı sivrisinek biçimde ayarlamak için saç jeli kullanın. Booth’un saçları profesyonel ve neredeyse militarist ancak yine de yukarı doğru biraz stil var.

Bones kostümünü sağdan başlatmak için bir çift kadın haki pantolon ve uzun kollu, monte edilmiş bir tişört giyin. Kemikler genelde alt kısımda bir tank bulunan daha alçak bir Tişört giyerler, bu nedenle kıyafetinize o elemanı eklerseniz onu taklit edersiniz.

David Boreanz’ın bir fotoğrafı ve “Seeley Booth, FBI Özel Temsilcisi” yazan bir sahte rozet oluşturun. Bu, kim olduğunuza dair hiç bir sorumluluk taşımayacaktır.

Laboratuar kaplamasında “Bones” ismini yapmak için bir işaretçi veya bir iğne ve iplik kullanın. Kimliğinizle ilgili hiçbir hata olmayacak.

Bones’un mücevher parçaları ile aksesuar oluşturun. Brennan çok seyahat eden bir kadın, bu yüzden mücevherleri genellikle egzotik ya da kabile görünüyor. Bones’un mücevher tercihlerini kopyalamak için iri, tıknaz taş boncuklardan veya bir çift sarkmış küpeden yapılmış bir kolye koyun.

Kıyafetinizin üzerine bir laboratuar önlüğü koyun. Bones Jeffersonian’daki personelin diğer üyeleriyle birlikte kraliyet mavi bir laboratuar önlüğü giyiyor. Büyük plastik bir kovayı sıcak su ile yarıya kadar doldurun. Tamamen çözünene kadar mavi toz kumaş boya ile karıştırın. 1 ila 2 saat boyunca kutuya beyaz bir laboratuar önlüğü katın. Daha sonra ceketini kuru bir dış çamaşır çizgisine asın. Elinize boya almamak için lastik eldiven kullanın.

Kıyafetinizi tamamen aksesuar haline getirmek için elinizde plastik bir kafatasını tutun ve kendiniz olduğunuza dair soru işareti bırakmayın, aslında “Bones”.