kavanoz kullanarak ucuz düğün merkezleri nasıl yapılır?

Bu basit adımları izlerseniz eşsiz ve güzel olan ucuz düğün eşyalarını yapmak için günlük kavanozları kullanabilirsiniz.

İlk olarak kavanozlarınızı toplamaya başlayın ve arkadaşlarınıza ve ailenize de aynı şeyi yapmalarını söyleyin. Çeşitli boyut, şekil ve yükseklik kullanırsanız, ucuz düğün merkez parçaları eşsiz ve unutulmaz olacak, bu nedenle mayonez kavanozlarından bebek maması kavanozlarına kadar her şeyi saklayın! Plastik, plastikten daha güzel göründüğü için tercih edilir.

İkincisi, etiketlerin soyulması gerekecek. Yarım sirke ve yarım suyu içeren bir çözüm deneyin veya ev geliştirme mağazanızdan bir miktar ürün satın alın. Bu genellikle çok uygun fiyatlıdır. Etikete püskürtün, birkaç dakika süreyle bekletin ve daha sonra tutkalın soyulması için düz bir kenarı kullanın.

Üçüncü olarak, kavanozun boynunu geniş ve şenlik şerit veya süslemeyle sarmak istersiniz. En iyi seçenekler için kumaş tedarik mağazasını deneyin. Ucuz düğün merkez parçalarının olabildiğince profesyonel görünmesini istiyorsanız, boynunuzun tamamını kaplayacak kadar geniş şerit kullanın. Ayrıca, şeridin uzunluğunun masaya aktığından emin olun.

Dördüncüsü kavanozları çikolata öpücükleri, renkli şekerler veya taze çiçeklerle doldurmanız gerekecek. Çiçekler, ucuz düğün merkezlerini giymek için en iyisidirler, ancak pahalı olabilirler, bu nedenle bebeğin nefesi, eğrelti otları ve diğer sapları gibi “dolgu maddesi” öğelerini kullanmayı düşünün. Çiçekler kullanıyorsanız muhtemelen bunları boş alana götürüp, su ve çiçeklerle doldurmalısınız.

Beşincisi, kavanozlarınızı düğün öncesi gruplandırmaya çalışın. Neyin daha iyi göründüğünü görmek için farklı yükseklik ve boyutlarla oyna ve çiçeklerle yeşillikler arasında kavanozların koordine edilmesini sağlayın, böylece her şey birlikte durmuş gibi görünür.

Farklı şerit tipleri kullanın, ancak her masada koordine edilmiş olduğundan emin olun. Siyah beyaz veya gümüş ve açık mavi veya çeşitli beyaz kurdele şeritler deneyin.

Farklı boyutları koordine etmek için gruplarınızı uygularken, her gruplamanın resmini çekin, böylece onları resepsiyonda nasıl ayarlayacağınızı bilirsiniz.

O gün çok şey yaparken meşgul olacağınızdan, montajda ve nakliyede bir arkadaşınıza yardımcı olduğunuzdan emin olun!

Boş kavanozlar kendi başlarına güzel olabilir. Karalama defterini kağıtların altına koyarak veya konfeti serpiştirerek kıyafetler giyin.