kilo kaybı ile para kazanmak için nasıl

Ulus aşırı kilolu yaklaşık üçte ikisi ile, kilo kaybı bir Amerikan eğlencesi kalır. Yeni diyet ürünleri, her yıl mağaza raflarında ve çevrimiçi marketlerde görünür ve kilo kaybı olan şirketler için milyarlarca dolar kazanıyor. Obeziteye karşı savaşta başkalarına yardım etmek ve bu süreçte para kazanmak için interneti kullanın. Ortaklık programları, diğer kişilerin kilo verme ürünleri reklamı yapmak için para kazanmanıza izin verir.

TypePad, Blogspot veya WordPress gibi sağlayıcılarla ücretsiz bir blog için kaydolun. Bir blog, kilo verme şirketlerinden üye reklamlar yayınlamak için kullanacağınız kullanımı kolay bir web sitesidir. Blogunuza sağlık, kilo kaybı, diyet, beslenme veya egzersiz ile ilgili bir başlık verin, çünkü bunlar, yerleştirilecek reklamlar için hedef pazara ilgi duyması muhtemel şeylerdir.

Çeşitli kilo verme şirketlerinin insanlara rahat bir şekilde reklam vereceklerini belirlemek için sundukları ürünler hakkında bilgi edinin. Federal hükümet, şirketlerin ürünlerine ilişkin taleplerini değerlendirmek için kullanabileceğiniz bir web sitesi sunmaktadır. My Food Diary, eDiets, Joe Bucks, Diet ve Free Weight Loss, bağlı programlara sahip bazı şirketler.

Ürünleri beğendiğiniz her şirket için bağlı kuruluş programının şartlarını okuyun. Şirketinizin web sitenizdeki bir reklamdaki “tıklama başına” veya reklamın “satış başına” başına ödemesi gereken şartlarına dikkat edin. Şartları ihlal etmeden olabildiğince fazla şirketle üye hesaplarına kaydolun.

Bağlı reklamları blogunuzun kenar çubuklarına yerleştirin. Federal Ticaret Komisyonu, bu reklamları yerleştirmek için tazminat aldığınızı açıkça belirtmenizi ister; bu nedenle, reklamların yanında bir feragatname yazın.

Adım 1’de seçtiğiniz konuyla alakalı, her biri açıklayıcı bir başlık olan ve anahtar kelimelerle doldurulmuş birkaç blog gönderisi yapın. Bunu yapmak, blog’unuzu arama motorları aracılığıyla daha kolay bulmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, doğal dili kullanın, çünkü çok fazla anahtar kelime ve olağandışı cümlecikler ziyaretçileri kapatacaktır. Başkalarına görünür kılmak için yayınları yayınlayın.

Sizinkine benzer bloglar yazan ve misafir postaları yapmak isteyen blogcularla iletişime geçin. Misafir post, blog yazarının izleyicisini blogunuza çeken başka bir blog yazarının blogunda yayınlayacağınız bir yazıdır. Her blog yazarına orijinal bir parça yazın.

Diğer bloglarda bıraktığınız yorumları, e-posta imzalarınızı ve forum imzalarınızı blogunuza ekleyin. Daha fazla insan blogunuzu ziyaret ettiğinizde kilo kaybı reklamlarından daha fazla para kazanabilirsiniz.

Blogunuzun içeriğini taze tutmak için en az haftada bir kez 5. adımı tekrarlayın. Okuyucular, sık blog yapmadığınızı görürlerse ziyaretlerini durdurabilirler.