kırmızı ruj klasik değil kırbaçlı yapmak nasıl

Kırmızı ruj mükemmel gölgesini giymek, herhangi bir görünüme anında bir dram katar ve tüm gözlerin dudaklarınız üzerinde olmasını sağlar. Çok hoşnutluğa erişmek, hangi renk tonunun sizin için doğru olduğunu bilmekten başlayarak, geri kalanı ile ince ayar uygulamanız arasında bir denge oluşturmaya başlar.

Cildinizi sağ kırmızı ile düzleştirin. Açık tenli kiraz kırmızısı, kızılcık renkleri ve şarap rengi kırmızıyla en iyi görünüyor. Orta renk ten rengi, turuncu veya böğürtlen kırmızısı tonuyla kırmızıya, orta koyu ten ise gerçek kırmızı renklerle zenginleştirilebilir. Mercan ve portakal kırmızısı tonları zeytin ve koyu ten tonlarıyla çalışır. Gündelik kıyafetler için, parlaklık ve parlaklık ile akşam için opak ve mat bir katık formülü seçin. İdeal tonunu bulmak için birkaç rengi bir araya getirmekten korkmayın.

Kalan makyajınızı basit tutun. Yüzünüzün odak noktası dudaklarınız olacak, bu nedenle nemlendirici tonlamalı göz farı ve allık ve birkaç kat siyah veya kahverengi maskara lehine dumanlı gözlerden geçerek gözünüzü şık tutun. Ancak, cildi koyu bir dudak ile kusursuz görünmesi gerektiği gibi, temel veya renkli nemlendiriciyi küçümseyin.

Rujunuzu bir uzman gibi uygulayın. Dudaklarınızı hafifçe pul pullamak için bir dudak fırçalayın veya nemli bir bez kullanın ve sağlıklı bir dozda dudak kremi uygulayın. Birkaç dakika bekleyin ve aşırı miktarda krema bir doku ile çıkarın. Dudaklarına uzun süre dayanan aşınma için kapatıcı uygulayın ve mükemmel bir şekilde şekillendirilmiş dudak ve uzun aşınma sağlamak için bütün dudağını eşleşen bir gölgede dudak kalemi ile doldurun. Fırça ile dudak rengi cömert bir miktar uygulayın ve doku leke. Şık bir mat görünüm için parlaklığı atlayın.