kirpikler olmadan kirpiklerin daha kalın görünmesi nasıl sağlanır

Yumuşak, kalın kirpikler, ünlülerin çoğunun elbiseleridir ve modellerin güzellik görünümüne sahiptir ve çoğu, onlara ulaşmak için sahte kirpiklerle bağlıdır. Ancak, en meşgul kadınlar gibiyseniz, yanlış kaşlarını uygulamak için günlük rutininizde zahmetli ve mükemmel olabilecek bir süreç olan zamanınız yoktur. Şüphe duymuyorsa kalın kirpiklerin görünümüne ulaşmak yanlış kirpik olmadan mümkün olsa da, yalnızca doğru alet ve malzemeleri ve beş dakika veya daha azını gerektirir.

Kirpik bigudi ile üst kirpiklerinizi mümkün olduğunca köküne tutun ve on saniye boyunca sıkıca tutun. Kirpik kirpikleri ani kalınlık ve uzunluk katar.

Kirpiklerinizi özellikle düzleştirirseniz, kirpik) boynu köklerinden biraz uzaklaştırın, kelepçeleyin ve bir on saniye daha basılı tutun.

Üst ve alt göz kapaklarınızı koyu kahverengi veya siyah bir göz kalemi ile hizalayın. Kirpik kalınlığını arttırmak için astar kullanmanın anahtarı, üst ve alt kirpik çizgileri boyunca her bir tek kirpanın arasına dikkatli bir şekilde göz damlayıcınızı yerleştirmektir. Görünümü doğal tutmak için astara pamuklu çubukla nazikçe leke sürdürün.

Kökleri baştan başlayarak üst kirpiklerinize hacimli bir maskara uygulayın ve ipuçlarına yavaş yavaş ilerleyin. Volumize maskaralar kirpiklerle tutunan kalınlık yanılsaması yaratan kolajen gibi koyulaştırıcılar içerir. Uygulama bir dakika kurumasını bekleyin.

Üst kirpiklerinize ikinci bir maskara katın ve kurumaya bırakın. Bir sese dokunmak için kirpiklerin ucundaki maskara değnekine hafifçe basın.

Kirpikleri çıkarmak ve görünümünü doğal tutmak için kirpik tarağınız ile hafifçe kirpiklerinizi tarayın. Eklenen kalınlık için, maskara uyguladıktan sonra kıvrılmaya devam edin.