köpek muamelesi için kızartma nasıl yapılır

Evde pişmiş yavruların ve kurabiyelerin, arada bir özel bir muamele için sağlıklı, lezzetli kızartma ile süslenmesi, en iyi arkadaşınızla olan bağını kutlamak için tatlı bir yol. Köpek seviyor nefis lezzetleri ile kremalı ve patlama, ev yapımı frosting fıstık ezmesi, az yağlı krem ​​peynir, keçiboyn쇄 tozu, keçiboynuzu cipsi ve kır çiçeği bal dokunuşu gibi sağlıklı, tüm doğal maddelerle birkaç dakika içinde çırpılabilir.

Karıştırma kabında krem ​​peyniri, fıstık ezmesini ve balı birleştirin. Kıvırcıklar kremalı bir kıvama gelinceye kadar kamçılayın ve tüm malzemelerin iyi bir şekilde birleştirildiğini düşünün.

Soğanı, kekin üst kısmına yayın veya kurabiye, kurabiye bıçağı veya spatula ile hafif bir kalınlığa ve sadece tedaviyi karşılayacak kadar iyi davranır.

Soğanı, sertleşene ve koyuncaya kadar soğutmak için iki saat boyunca buzdolabına koyun. İsteğe bağlı olarak, buzdolabından işlemleri çıkarın ve harnup buzlanarak süslemeyi bitirin. Buzlanmış tedavileri üç güne kadar buzdolabında saklayın.

Harawap tozunu, açık kahverengi, sütlü çikolata rengi olana kadar 1/4 çay kaşığı ölçü ile aşamalı olarak krem ​​peynirine ilave edin. Balla harmanlayın.

Buzlanmayı boru torbasına aktarın. Kenarlarında pulları, noktaları ve serbest biçimli çiçeği borudan geçirerek süslemeleri süsleyin. Kenar tasarımını stratejik olarak yerleştirilmiş keçiboynuzu özü ile süsleyin.

Mutlu köpek yavruları veya pisi yüzleri çizin – havuçlar, keçiboynu bakıcılığı gözleri ve yarıya bölünmüş maraschino kiraz burnu ile tamamlayın – keçiboynuzu pastalar, kupa kekleri ve çerezlerin ortasında kızararak servis yapın. Buzlanmış ve süslenmiş yiyecekleri üç güne kadar buzdolabında saklayın.

Çok fazla muamele, köpeğinizin ideal ağırlığını sabote edip, özellikle buzlu olduklarında, her tedaviye buzlanma uygulamakta ve yalnızca köpeklerini sağlıklı, sağlıklı ve mutlu tutmak için özel günlerde beslemektedir.

Kaloriyi korumak için yine de bir miktar zımpara çeşidi verin, üst kısmın sadece yarısı donup boruyu atlayın.

Fıstık sevenler için, donmuş muamelelerini ** kıyılmış tuzsuz fıstık ** ile süsleyin ya da pürüzsüz yerine çıtır biberi yağ kullanın.

Soğuğunuza çatlak, gevrek ** keten tohumu ** dökün, köpeğinizin cildi için faydalı ve artrit semptomlarını hafifletmeye yardımcı olan omega-3 yağ asitleri açısından zengin.

** Köpek dostu mavi krema ** için, fıstık ezmesini atın ve krem ​​peynirine birkaç taze, ezilmiş yaban mersini ekleyin.

** Beyaz çikolata ** gerçek çikolata değildir ve köpekler için toksik olan teobromin ve kafeini içermez. Kakao yağı, şeker ve süt karışımıdır – hafifletilmek için kullanılır, köpekler için güvenlidir. Bir kare ya da iki eritin ve buzlu ya da buzsuz tatlıların üstüne kirli çizgiler ya da toz çizgiler eritin ya da keklerin ve diğer hediyelerin üzerine köpeğinizin ismini yazmak için bir boru torbasında kullanın.

Buzlu cupcakes, doğum günü pastaları ve çerezleri, ** muz **, ** kayısı ** veya ** kiraz ** gibi renkli, besleyici açısından zengin, kıyılmış kurutulmuş meyveler serpin ve evde pişmiş muamelelerinizin hepsi yavrunuzun doğum günü için ayarlanır parti veya hediye verme.